Gabriela Grzechuła

Fizjoterapeutka

Swoją pracę jako masażystka rozpoczęła już w trakcie trwania studiów. Zainspirowana harmonijną filozofią Huny ukończyła kurs Lomi Lomi Nui. Masaż ten, o hawajskiej tradycji i korzeniach, pomaga uzyskać równowagę pomiędzy ciałem, umysłem i duchem. W konsekwencji masaż hawajski stał się jej życiową pasją. Doświadczając, praktykując i wciąż poszukując efektywnych i harmonijnych metod wspierania funkcjonowania człowieka odkryła metody medycyny niekonwencjonalnej. W Międzynarodowej Akademii Refleksologii uzyskała tytuł Refleksologa realizując 3-stopniowy roczny kurs. W swojej praktyce stosuje akupunkturę ucha, techniki gua sha oraz terapię bańkami. W holistycznym podejściu do rozwoju wiedziała, ze nie można dobrze żyć bez świadomości zasad żywienia. Stąd zajmuje się dietetyką oraz ziołolecznictwem wg. Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, szkolenia z tego zakresu kończyła w Instytucie Medycyny Chińskiej w Krakowie. Kurs Ziołolecznictwa z zakresu leczenia powszechnych dolegliwości u dzieci i dorosłych ukończyła w Centrum Naturoterapii w Mikołowie. W Instytucie Medycyny Klasztornej w Katowicach uzyskała zawód: Zielarz- Fitoterapeuta. W Warszawie ukończyła również szkolenie z zabiegów Lakshmi na ciało inspirowanych filozofią ajurwedyjską.

Indywidulanie udziela porad dietetycznych i ziołoleczniczych w zależności od potrzeb konkretnej osoby, podchodzi do ludzi indywidualnie. Prowadzi szkolenia, warsztaty, spotkania dla kobiet z zakresu żywienia, zdrowego stylu życia oraz technik masażu.

Gabriela na co dzień jest uśmiechniętą, pełną energii osobą, życzliwą i otwartą wobec innych. Jej zapał i zamiłowanie do pomocy innym, które stały się jej pracą, powodują, że nieustanne pogłębia wiedzę oraz doskonali umiejętności służące poprawie zdrowia i samopoczucia.