Iwo Konopek

Trener, rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, superwizor Polskiego Towarzystwa Wspierania Psychoedukacji, coach, socjolog i pedagog.

Absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Politechniki Śląskiej w Gliwicach, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Akademii Trenerów Biznesu oraz pracowni coachingu NOVO. Specjalista od rozwoju osobistego i komunikacji. Prowokator zmian, inspirator do działania, poszukiwacz zasobów. Ponad 1000 dni szkoleniowych w zakresie komunikacji interpersonalnej, rozwoju kompetencji społecznych, budowania zespołu, i innych umiejętności miękkich w biznesie oraz administracji publicznej.

Doświadczenie trenerskie budował zaczynając od korporacji i firm sieciowych (Empik Sp. z o.o., Poczta Polska, Orange, Telbridge Sp. z o.o.), poprzez firmy sektora MŚP, na jednostkach sektora publicznego kończąc. Specjalista w zakresie szkoleń oraz wdrażania rozwiązań rozwojowych w bankowości, sektorze produkcji oraz administracji.

Prowokator i improwizator. Autor warsztatów teatru improwizacji oraz warsztatów rozwojowych wykorzystujących techniki parateatralne. Założyciel i lider kabaretu Pojutrze oraz teatru ulicznego Dialog.

Prywatnie pasjonat gotowania, teatru i żeglarstwa. Mistrz abstrakcyjnego, sarkastycznego humoru, podchwytliwych pytań i zagadek, kamiennej twarzy i mrugnięcia okiem.