Monika Pietrasik

Studiuje psychologię oraz dziennikarstwo i komunikację społeczną. Jest młodym, doświadczonym animatorem i nauczycielem angielskiego. 

Zawodowo z pasją zajmuje się animacją dla najmłodszych oraz prowadzeniem zajęć dla dzieci - kreatywność, angielski, warsztaty prezentujące rożne kraje. Pisze artykuły, głównie do gazet studenckich, i nieustannie się rozwija. Swą przygodę z najmłodszymi zaczęła w wieku 18 lat, jako animator dziecięcy w Grecji. Przebywała na wolontariacie w Tajlandii, ucząc tamtejszą, lokalną młodzież angielskiego. Jej sposób pracy z dziećmi daleko wykracza poza samo przekazywanie wiedzy. Posiada spory bagaż doświadczeń międzykulturowych. Studiowała między innymi w Korei Południowej oraz Turcji. Odwiedziła już ponad 25 krajów i planuje "podbijanie" kolejnych destynacji.

Prywatnie miłośniczka sportów, zwłaszcza tych ekstremalnych. Jej wielką pasją są podróże. Pragnie dzielić się  z innymi swoimi doświadczeniami i zarażać ciekawością świata. Jej motto brzmi: "Prawdziwe podróże składają się ze szczypty szaleństwa, sporej dawki odwagi i odrobiny nieprzewidywalności."