Spotkania i rozmowy to dla nas sedno dobrego życia. Od pierwszych jego chwil podążamy za światłym przewodnictwem mamy, szukamy bezpieczeństwa w ramionach taty, uczymy się tradycji od babci, a majsterkowania od dziadka, lub odwrotnie ;) Ścieramy się z rodzeństwem. Jako malcy wychodzimy do ludzi. Poszukujemy podobieństw, dziwią nas różnice. Całe życie uczymy się tego kim jesteśmy i jak żyć? Sami. Wspólnie. 
Pierwsze Piętro to miejsce rozwojowych spotkań dla rodziców, dziadków i dzieci. To bezpieczne miejsce, w którym przy wsparciu specjalistów, w dobrej atmosferze uczymy się i bawimy. Rozumiemy, co oznacza bycie rodzicem i łączenie oczekiwań, potrzeb i celów w rodzinie. Czerpiąc z naszych wspólnych doświadczeń uczymy się jak mądrze wychowywać.
Pierwsze Piętro powstało, by w relacjach przeglądać się, poszukiwać i odnajdywać. Powstało, by się dzielić. Powstało, by rozwijać kreatywność i wzmacniać poczucie własnej wartości. Powstało, by pomagać dzieciom i rodzicom w zadawaniu pytań, poszukiwaniu i uzyskiwaniu odpowiedzi. 

wolność

różnorodność

perspektywa

razem