I Twoje dziecko jest geniuszem! Jak wydobywać i rozwijać potencjał naszych dzieci.

Za sobą macie już lekcje karate i tenisa, była nauka śpiewu i zajęcia z pływania. Dwa miesiące jeździliście na ceramikę, a zajęcia teatralne skończyły się po 3 spotkaniach. Przerabialiście to? Czy każdy Rodzic musi przez to przejść? W jaki sposób działać? Rezygnować, gdy dziecko już nie chce? Czy być konsekwentnym i skoro podjęliście się udziału w zajęciach – wytrzymać?

ASERTYWNY RODZIC – ASERTYWNE DZIECKO

Asertywność to bardzo przydatna dla rodziców umiejętność, tego się można nauczyć! Ponadto kiedy sami potrafimy być asertywni, to uczymy nasze dziecko jak być asertywnym. Dziecko uczy się od nas, że można i warto czasem odmówić. Pomyśl, jak wiele zyska Twoje dziecko dzięki temu, że Ty nauczysz się rozmawiać z nim w asertywny, pełen szacunku do siebie i innych sposób.

Asertywny rodzic nie jest złym rodzicem, jest rodzicem skutecznym.

Bądź coachem dla swojego dziecka.

Dbając o rozwój swoich dzieci łapiemy się różnych narzędzi, szukamy inspiracji, pytamy doświadczonych rodziców: Jak to zrobić?

Czy chcesz, czy nie chcesz bywasz trenerem, coachem, animatorem dla swojego dziecka. Ważne, aby stosowane metody były wykorzystywane świadomie, abyś wiedział do jakich efektów prowadzą.

Zapraszamy Cię na warsztaty dla rodziców, którzy chcą poprzez świadome działania wychować pewne siebie, mądre i samodzielne dziecko.